پیش‌بینی استقبال میلیونی از نسخه آزمایشی Gears of War 3

Epic Games نام کمپانی سازنده بازی Gears of War 3 پیش بینی کرده است که نسخه 3 آزمایشی این بازی- که حدود 2 هفته دیگر به بازار عرضه می‌شود،

استقبال یک میلیون کاربر جدید را به همراه خواهد داشت. این نسخه یا بهتر بگوییم این مرحله از بازی چندنفره است و انتظار می‌رود به عنوان یکی از برترین بازی‌های سال 2011 برای Xbox 360 شناخته شود.

به گزارش وبلاگ البسکو.کام به نقل از سافت پدیا، شرکت‌کنندگان، کاربران و اعضا جدید Gears of War 3 Beta‌، به مقوله‌های دیگری از اسلحه‌های متعدد گرفته تا قالب‌های شخصیتی مختلف دسترسی خواهند داشت. Gears of War به عنوان یکی از شاهکارهای میکروسافت‌، تاکنون مفتخر به کسب ۹۰ جایزه بین المللی و لقب پرفروشترین بازی سال بوده است.

سبک این بازی نوعی نوآوری وتلفیق بسیار زیبایی از دو سبک Action shooter و Tactical shooter است. در یک بازی با سبک tactical shooter کنترل تیم و مراقبت از افراد گروه از مهمترین عوامل به شمار می‌آید.

با وجود ویژگی‌های متعدد و جذاب بازی GoW از قبیل نور و روشنایی فضایی زیبا و تقریبا نزدیک به واقعیت در برابر چشمان شما به نمایش در می‌آید. در Gow زمانی که در مقابل یک دشمن قرار دارید کاراکتر شما می‌تواند به میزی که در کنار خود قرار گرفته لگد بزند و آن را به صورتی روی زمین بیندازد تا بتواند از آن به عنوان سنگر استفاده و بدون هدف و نشانه‌گیری به دشمن تیراندازی کند و یا ریسک کند، با بیرون آمدن از پشت میز دشمنان را از بین ببرد.

منبع: وبلاگ مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام
/ 0 نظر / 20 بازدید